Ons gloednieuwe kunstenfestival KONVOOI komt er dit weekend aan. Ontdek werk van 150 jonge kunstenaars en kom (gratis!) genieten van optreden, performances, theatershows en afterparty’s.
Ook Het Lab is aanwezig op het festival met een stevige delegatie jong talent. Onze resident Gijs Coenen cureert een eclectische expo in Het Lab (op de bovenverdieping van Het Entrepot). Je kunt er beeldend werk zien van Lisette De Greeuw (onze andere residente), Sidney Aelbrecht, Niels Vaes en Elias Ghekiere en videowerk van Levi Stoop, Louise De Groef, Gijs Coenen, Nico Verhaegen en Brecht Vanhoutte.
Spring eens binnen dit weekend. Konvooi is er van vrijdag 30 augustus tot zondag 1 september. Check alle info op www.konvooifestival.be!